Пластична гајба ZY-PLC

Краток опис:

ZY-ПЛАСТИЧНИ Саладин гајба Надворешни Големина: 600 * 395 * 300mm внатрешни Големина: 560 * 360 * 280mm Обем: 42L Слободна Loading: 30kg Стак Loading: 210kg Кол во пакување: 20 ': 840pcs 40': 1848pcs  


 • Порт: Ningbo
 • детали за производот

  Тагови производ

  ZY-ПЛАСТИЧНИ Саладин гајба
  Надворешни Големина: 600*395*300mm
  внатрешни Големина: 560*360*280mm
  Обем: 42L
  Слободна Loading: 30kg
  Стак Loading: 210kg
  количина на садот: 20′:840pcs 40′:1848pcs

   


 • Претходно:
 • Следно:

 • Поврзани производи

  WhatsApp Online Chat !