Со можност за преклопување пластични гајба ZY-L2

Краток опис:

ZY-L2 Материјал: ПП Отвори Големина: 380 * 255 * 200mm Затвори Големина: 380 * 255 * 50mm парче Тежина: 622g Капацитет на полнење: 25 кг рачка Висина: 15.5mm Пакување: 20pcs во еден картон Картон Големина: 530 * 400 * 550mm количина на сад: 20 ': 6550pcs 40': 12600pcs  


 • Порт: Ningbo
 • детали за производот

  Тагови производ

  ZY-L2
  Материјал: ПП
  Open Size:380*255*200mm
  Close Size:380*255*50mm
  Piece Weight:622g
  Load:25kg
  Handle Height:15.5mm
  Пакување: 20pcs во еден картон
  Картон Големина: 530*400*550mm
  количина на садот: 20′:6550pcs 40′:12600pcs

   


 • Претходно:
 • Следно:

 • Поврзани производи

  WhatsApp Online Chat !