Пластика гајба ZY-4030/28

Краток опис:

ZY-4030/28 Hollow решетки гајба Надворешни Големина: 5220 * 320 * 285mm Пакување: 104pcs во една палета Материјал: шупливи решетки и стареењето отпорни застапник количина на садот: 20ft: 1760pcs; 40HQ: 4160pcs MOQ: 1000pcs  


 • Порт: Ningbo
 • детали за производот

  Тагови производ

  ZY-4030/28 Hollow решетки гајба
  Надворешни Големина: 5220*320*285mm
  Пакување: 104pcs in one pallet
  Material:hollow lattice&aging resistant agent
  количина на садот: 20FT:1760pcs ;40HQ:4160pcs
  MOQ:1000pcs

   


 • Претходно:
 • Следно:

 • Поврзани производи

  WhatsApp Online Chat !