Контактирајте не

Ningbo Zhongyi пластика технологија Co, Ltd

адреса

No.211 Jinyuan патот, Jiaochuan Индустриски

Имот, Zhenhai, Ningbo, Жеџијанг, Кина

телефон

Тел: 0086-574-26293268

Факс: 0086-574-26293263

МТ: 0086-13706842801

часа

Понеделник-Петок 9ч за да се 6 часот попладне

Сабота 10ч 2 часот попладне за да се

Недела: Затворено

Сакаат да работат со САД?


WhatsApp Online Chat !