Опрема за чистење ZYAF219

Краток опис:

ZYAF219 ВОСОК барел Материјал: ПП Големина: 560 * 295 * 340mm Пакување: 5pcs во една хартија картон Картон Димензии: 555 * 310 * 610mm Нето тежина: 2.5kg Бруто Тежина: 3.4kg Кол садот: 20 ': 328ctns  


 • Порт: Ningbo
 • детали за производот

  Тагови производ

  ZYAF219 ВОСОК барел
  Материјал: ПП
  Големина: 560 * 295 * 340mm
  Пакување: 5pcs во една хартија картон
  Картон Димензии: 555 * 310 * 610mm
  Нето тежина: 2.5kg
  Бруто Тежина: 3.4kg
  Кол садот: 20 ': 328ctns

   


 • Претходно:
 • Следно:

 • Поврзани производи

  WhatsApp Online Chat !