за нас

pic_22
Ningbo Zhongyi пластика технологија Co, Ltd
е експерт производител на пластични производи и, исто така, инвеститорот за калапи. Ние сме биле самите посветени на истражување, проектирање и промет на рециклирачки логистичка пакет искористените производи, овозможувајќи им да го замени пакет еден-време со рециклирање на материјали за пакување систем. Наша цел е да обезбеди висок квалитет и еко-пријателски производи и супер услуга на клиентите врз основа и во Кина и во странство, во однос на складирање, дистрибуција и рециклира транспортен систем. Истражувањето и извршување на пластични логистичка торбите го земеме еден поволна позиција во нашата индустрија. Во меѓувреме, ние секогаш се погледне на обезбедување на впечатлив дизајн предлози за посебни индустрии и клиенти. Нашите производи се продаваат колку што се Германија, Холандија, Белгија, САД, Хонг Конг, итн

Ние поседуваат повеќе од 20 компјутерски контролирана пластични вбризгувачи со капацитет од 100-10000 грам. Ние го имаме 6 сектори постави, производство оддел, R & D (за нови елементи и CAD / CAM мувла), увоз и извоз, домашната трговија, КК, магацин и транспорт. Имаме добар капацитет за производство и магацин и транспорт. Годишниот капацитет за производство на платнени хитови 8 милиони и просечниот годишен капацитет е високо како 20.000 тони.

Нашето мото е "народ, иновации и квалитет". Искрено се надеваме дека можеме да се воспостави долгорочен и пријателски деловни односи со клиентите во целиот свет за заеднички интерес.

b5 б1 b2


WhatsApp Online Chat !